Blog Page Example

FİLOZOF ÇOCUK’TA NELER VAR?
Ekran Resmi 2015-04-13 22.40.35

FİLOZOF ÇOCUK’TA NELER VAR?

Sanat, oyun, bilim, yemek tarifleri, dekorasyon, eğlence, bol bol eğlence, Filozof Çocuk’ta! Haydi sen de ABONE OL, eğlenceyi kaçırma!   Gelişmelerden haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın! »

ÇOCUKLARA ÖZEL BİR KANAL AÇILIYOR!

ÇOCUKLARA ÖZEL BİR KANAL AÇILIYOR!

Herkese merhaba! Dünyanın en büyük video platformu YouTube Türkiye’de özgün ve nitelikli daha fazla içerik üretilmesi için bir akademi kurdu. Buna ben de dahil oldum. Çocuklar için bir kanal kurmaya çalışacağım. Haydi, macerama siz de ortak olun! Gelişmelerden haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın! »

Tags:
ÇOCUKLARINIZI HASTALIKLARDAN KORUYUN
Dr_Gulsemin_Guloglu-w200

ÇOCUKLARINIZI HASTALIKLARDAN KORUYUN

Çocuk gelişiminde oyunun önemini biliyor ve adeta çocuk için bir yaşam simülasyonu olduğundan bahsediyoruz. Peki, çocuğumuzun oyun serüvenini sağlıklı geçirmesi için neler yapmak gerekir? Sevgili Filozof Çocuk Okurları, bu hafta blogumuzda, Türkiye’nin değerli çocuk doktorlarından Dr. Gülsemin Güloğlu’nu konuk ediyoruz. Sorunun cevabını Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülsemin Hanım’dan ö... »

RENKLİ BAYRAKLAR

RENKLİ BAYRAKLAR

Çocuğunuzun odasına rengarenk süslemeler eklemek için minik bir fikir :) Evdeki eski ve renkli kumaşlardan rengarenk bayraklar yapmaya ne dersiniz? Böylece çocuğunuz kendi masal ülkesinin bayrağını asmış olacak, ve bu minik süslemelerin herhangi bir oyuncaktan daha kıymetli olduğunu çünkü sizin ellerinizden çıktığını bilecek. Denemeye değer! Sevgiler, Ezgi »

PERA MÜZESİ Atölye: Kağıt Kesme Sanatı

PERA MÜZESİ Atölye: Kağıt Kesme Sanatı

Pera müzesinin Kasım ayı çocuk atölye programına göz atmaya ne dersiniz? Okul Grupları Pera Eğitim, Pera Müzesi’ndeki sergilere paralel, 2009 yılından bu yana, Temel Eğitim ve Orta Öğretim öğrencilerine yönelik, yaratıcı ve eğlenceli eğitim programları düzenliyor. Ziyarete gelen gruplar bir buçuk saat süren etkinliklerde, rehber eşliğinde yapılan sergi turundan sonra, atölyede sergiye yönelik çalı... »

Cumhuriyet Yaşasın!

Cumhuriyet Yaşasın!

91 yaşında heyecanlı, hevesli bir çocuk hala Cumhuriyet! Yaş alan ama hiç ihtiyarlamayan… Yaşasın! Bu güzel günü TED Senfoni orkestarasının Mustafa Kemal marşı ile paylaşalım isterim. İyi dinlenceler! Sevgiler, Ezgi »

Page 1 of 27123»