ÇOCUK ODASI DUVAR SÜSLERİ

ÇOCUK ODASI DUVAR SÜSLERİ
User Rating: 5 (1 votes)

Duvarlar odaların arka fonu. O sebeple duvarın rengi ve dekorasyonundaki küçük bir değişiklik dahi tüm bir odanın havasını etkiliyor. Çocuğunuzun odasında eğlenceli bir farklılık yaratmak isterseniz çocuk odası duvar stickerlarını deneyin.

Duvarları tekrar boyatmaktan yahut kağıtla kaplamaktan çok daha pratik ve etkili olduğunu göreceksiniz.

Hemen her yerde semt pazarlarında, süper marketlerde, yapı marketlerde ve dekorasyon mağazalarında duvar stickerları bulmak mümkün. Ancak bana sorarsanız işin püf noktası güzel bir desen seçmekten ziyade doğru yerleştirmeyi yapmaktan geçiyor.

Sizlere bu konuda iyi fikirler vereceğini umarak başarılı bulduğum yerleştirme örneklerini sunuyorum.

Bir kaç farklı deseni bir araya getirip yalnızca size özgü tasarımlar elde edebilirsiniz.

Daha iyi ve yaratıcı bir fikir isterseniz de,

Çocuğunuzun çizdiği yahut seçtiği bir deseni  bir ozalitçide yapışkan düz bir kağıda bastırıp evde kesip biçip duvarlara ve eşyalara monte ederek hayallerinizdeki tasarımı yapmanız da mümkün. Yalnızca bir kaç liraya, bir kaç saatte çocuğunuza odasını tamamen kişiselleştirme fırsatı sunabilirsiniz.

Dip Not: Görsellerin hepsini Türkiye’de satılmayan ancak çok beğendiğim markalardan seçtim. Zira amacım kimseyi verdiğim markalara yönlendirip alışveriş çılgınlığına itmek değil. Yalnızca yerleştirme fikri vermekti:)

Yine de  meraklısına, kullandığım markalar: Maman Jojo, Milkshake, Ludo ve Ash.

 

 

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>