IF YOU ARE HAPPY

IF YOU ARE HAPPY
User Rating: 0 (0 votes)

İngilizce çocuk şarkısı “IF YOU ARE HAPPY” ve sözleri.

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

2 Comments

 1. alpercan özer  /  20 Ocak 2012, 17:10 Reply

  şarkıları çok sevdim devamını bekliyorum:)

 2. Ezgi  /  20 Ocak 2012, 19:28 Reply

  Merhaba Alpercan’cığım,

  Şarkıları beğenmene çok sevindim. Ben de sizin için en güzel en neşeli şarkıları seçmeye çalışıyorum. Hem böylece yabancı dil öğrenmenize de faydası olabilir, ne dersin?

  Blog hakkında tekrar görüş yazmaktan çekinme lütfen. Çünkü bu blogu ben senin gibi çocuklar için hazırlıyorum ve amacım size faydalı olmak. Yazılar da sizin eğitiminize destek veren herkes için:)

  Sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>