MAVİ ERKEK BEBEK ODALARI

MAVİ ERKEK BEBEK ODALARI
User Rating: 5 (1 votes)

Erkek bebek odaları için mavi vazgeçilmez bir renk. Bu yazıda sizlere ilham verecek bir kaç öneri bulacaksınız.

Hayvan desenli duvar kağıtlarıyla odayı biraz neşelendirmeye ne dersiniz?

mavibebekodasi_filozofcocuk1Country tarzındaki bir komidin odaya şıklık katmasının yanı sıra ilerleyen yıllarda da odadaki yerini koruyabilir. Yetişkin çocuk odalarında dahi kullanılabilecek bir parça.

mavibebekodasi_filozofcocuk2

Mavinin içindeki dore tonları bebeğinizin odasına ışıltı katacak.

mavibebekodasi_filozofcocuk3

Pudra, beyaz ve mavinin uyumu…


mavibebekodasi_filozofcocuk4

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>