MODERN ÇOCUK ODALARI

MODERN ÇOCUK ODALARI
User Rating: 5 (2 votes)

Modern ve yenilikçi çocuk odaları dizaynlarınız için pratik önerilerimize göz atmaya ne dersiniz? Ekonomik ve pratik bir kaç dokunuşla çocuğunuzun odasını baştan yapılandırmanız mümkün.

Tavanları Kaplayın!

Duvar kağıtlarının tavan için olmadığını kim söylemiş?

tavana duvar kağıdı

 

Pop-Art İş Başında!

Çocuğunuzun odasını renklendirmekten korkmayın. Biraz fazla renkten bahsediyoruz evet, biraz :)

popart modern çocuk odaları

 

Canlandırıcı Kırmızı!

Kırmızı hareketli yapısıyla çocuğunuz için kıpır kıpır neşeli mi neşeli bir oyun odası yaratmak için tek başına yeter de artar bile. Duvarları dünyanın bu en coşkulu rengiyle boyama ne dersiniz?

kırmızı duvarlar

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>