NIVEA Bebeğim Modülü

NIVEA Bebeğim Modülü
User Rating: 4.9 (1 votes)

Sevgili filozof çocuklar ve aileleri! Sizleri çok güvendiğim bir ürünle tanıştırmak istiyorum. Annemizin kokusu kadar tanıdık ve aileden bir marka olan NIVEA 100 yılı aşkın sürelik cilt bakım uzmanlığını şimdi bebekler için kullanıyor.

İçerikleri kimler hazırlıyor: NIVEA’nın alanında uzman uluslararası çocuk doktorları.

İçerikler hangi dilde: Türkçe

Ücret ödemeli miyim: Hayır, uygulama ücretsizdir.

Uygulama NIVEA Baby ürünlerinin kullanım ve faydasını mı anlatıyor: Hayır, uygulama NIVEA kullanıcısı olan ve olmayan herkese bebek bakımına dair içerikler sunan ve tüm bebeklerin ve ebeveynlerin faydasını gözeten içerikler bulunduruyor.

Kimler uygulamaya katılmalı: Özellikle anne-baba adayları, bebek bekleyenler, anne-babalar ve bunun yanı sıra bebek bakımına dair bilgi sahibi olmak isteyen herkes.

Uygulamada neler var: Çocuk sağlığına ve gelişimine dair uzman tavsiyeleri, anne-babaların bebek bakım deneyimleri, bebek bakımına dair videolar.

Uygulama nasıl işliyor: www.nivea.com.tr/baby adresinden üye olduğunuzda bebeğinizin yaşına uygun haftalık gelişimini takip edebileceğiniz epostalar alıyorsunuz. Örneğin anne olmayı planlıyorsunuz, hamilelik öcnesi beslenmede nelere dikkat edilmeli, hamile kalmak için en uygun zaman aralığı nedir konulu bir içerik buluyorsunuz.

Diyelim ki hamilesiniz, hafta hafta sizi hamilelikte nelerin beklediğini öğreniyorsunuz.

Bebeğiniz doğdu, bebek eve geldiğinde odası nasıl olmalı, bebek maması tarifleri nelerdir, bebek bezi nasıl değiştirilir, bebeğinizin cilt bakımı için nelere dikkat etmeli konulu içerikler alıyorsunuz… Kısacası, bu modülde bebeğine özel bir profil yaratabilirsiniz ve annelik-babalık maceranızda NIVEA’nın uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Tavsiyemin herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle.

Sevgiler,

Ezgi

www.nivea.com.tr/baby

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>