OYUNCAK KUTULARI

OYUNCAK KUTULARI
User Rating: 5 (1 votes)

Çocuklarınızın oyuncakları için dekoratif ve pratik saklama kutuları örneklerimize göz atmaya ne dersiniz? Eğlenceli oyuncak kutuları çocuğunuza da oyuncaklarını toplayıp ev hayatında sorumluluk alma becerilerini geliştirmekte motivasyon sağlayabilir. Kutu örneklerimizi evde basit malzemelerle kendinizin de tasarlamanızın mümkün olacağını umuyoruz.

Tekerlekli ahşap kutu

Wheeled-Toy-Box-125-Great-Little-Trading-Company

Karton kutu

Cardboard-Storage-Trunk-16.48-CB2

Desenli plastik kutu

El-Baul-container-344-Magis-at-Nest.co.uk--

Desen verilmiş ayakkabı kutuları

Face-Plywood-Boxes-199.95-Ferm-Living-at-95-Danish

Keçeden kutu

HIVE-pail-darkgrey-lightgrey-6

Hasır sepetMedium-Bolgatanga-African-Market-Basket-26-Travelling-Souk

Keçeden sepetParkhaus-Woven-Toy-Storage-Basket-in-Medium-105-Nubie

Ketenden kutuPersonalised-New-England-Storage-Tub-25-Alphabet-Giftshop

Tekerlekli ahşap kutuRustic-storage-box-on-wheels-55-Rose-and-Grey

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>