SAĞLIKLI OYUNCAKLAR

SAĞLIKLI OYUNCAKLAR
User Rating: 5 (2 votes)

Oyuncaklar çocukların zihin ve fiziki gelişimleri için oldukça önem taşıyor. Peki, çocuğumuza aldığımız oyuncaklar gerçekten sağlıklı mı?

LÖSEV sakini çocukların aileleri de tıpkı sizler gibi  bu sağlıklı oyuncak sorusunun cevabını aramışlar ve çözümü üretim aşamalarına bizzat dahil oldukları el yapımı oyuncakları geliştirmekte bulmuşlar!

Sizler de birbirinden güzel hiç bir zararlı madde içermeyen bu sağlıklı oyuncaklardan edinebilirsiniz! Nasıl mı?

www.ispanak.com.tr adresinden sipariş vererek!

Ürünlerden elde edilen bütün gelirler LÖSEV yararına kullanılıyor:)

Gelin hem sağlıklı bir oyuncakla çocuğunuzu sevindirin hem de LÖSEV sakini çocukların sağlıklarına sağlık, canlarına can katın!

Siteyi açana kadar dayanamam, oyuncakları hemen göreyim diyenler buyursunlar:)

 

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>