TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN ÇOCUKLARA

TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN ÇOCUKLARA
User Rating: 0 (0 votes)

Türk Hava Yolları’nın çocuklar için hazırladığı çok keyifli bir oyun olan CurioCity’nin lansmanı bugün yapıldı. Oyunda Ali ve Leyla adlı birbirinden sempatik 2 çocuk karakter rengarenk bulutlardan bir dünyada macera peşinde koşuyorlar.


Bakın Türk Hava Yolları bu güzel oyunu nasıl tanıtmış.

“Türk Hava Yolları, çocuklar için hazırladığı Curioz dünyasının renkli oyununu sizlere sunuyor. Oyunumuzda Ali ve Leyla’nın kullandığı THY uçağı ile renk toplarını toplamalı, Kötü kral Karax ve ekibinin gri boyalarından kaçmalısın. Ayrıca uçarken dikkat et, kötü niyetli bulutlar sana zarar vermesin.

Oyun sırasında Curiozlardan Bloo sana can vererek yardımcı olacak, Türk Hava Yolları topları ise benzininin bitmesine engel olacaklar.

Unutma hediye kazanmak için haftanın en yüksek puanını almalısın. Hadi bakalım, Curioz dünyası seni bekliyor…”

Oyun iTunes’tan ücretsizce indirilebilir.

Herkese şimdiden iyi eğlenceler:)

https://itunes.apple.com/app/curiocity-game/id553417286?mt=8

 

 

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>