YUNANCA NİNNİ

YUNANCA NİNNİ
User Rating: 5 (1 votes)

“Seni korumak için yanındayım

Değerli tatlı çiçekler gibi, küçük kuşlar gibi uyu”

 

By Ezgi
Merhaba! Ben Ezgi! Çocuklarda düşünce gelişimi üzerine çalışmalar yapmaktayım. Türkiye, Fransa ve Belçika’da sanat atölyeleri, çocuk gelişim merkezleri ve kültür vakıflarında asistan, eğitmen, danışman ve atölye lideri olarak görev aldım. 6 aydan 13 yaşa kadar olan çocuklarla oyun, sanat, bilim, kültür, felsefe ve yemek pişirme atölyeleri düzenledim. Ulusal ve uluslararası kültür, sanat, edebiyat ve sosyal bilimler dergilerinde yazarlık, çevirmenlik, redaktörlük ve editörlük görevlerinde bulundum. Şu anda profesyonel hayatımı reklamcı olarak sürdürüyorum. Çocuklarla ve büyüklerle yaptığım çalışmaları ise birbirine çok benzetiyorum çünkü ikisinde de adeta dünyayı yeni baştan yaratıyoruz! Bu blogda edindiğim tecrübeleri paylaşarak sizlere yeni fikirler vermeye çalışacağım. Yazdıklarımın bir çocuk gelişimcisi, pedagog,tıp uzmanı yahut anaokulu öğretmeninden ziyade bir çocuk felsefecisinin çocukta düşünce gelişime dair hayat ve oyun fikirleri olarak değerlendirilmesi daha doğru olur. Herhangi bir kimseye faydası olması dileğiyle, Sevgiler.

5 Comments

 1. Altun  /  28 Ekim 2012, 21:18 Reply

  çok güzel

  • Aydin LEMARCHAND  /  04 Nisan 2014, 00:51 Reply

   Merhaba,
   Sizden ricam, mumkunse bana turkçe ve fransizcasi olan 2 tane çocuk sarkisi gonderebilirmisiniz. (ayni melodi ama sozleri fransizca ve turkce)

   Tesekkur ederim
   Aydin Lemarchand

   • Ezgi  /  29 Ekim 2014, 23:26 Reply

    Merhaba,

    Eğer böyle bir şarkı bulabilirsem paylaşayım zevkle, ancak ilk bakışta aklıma gelmedi açıkçası :)

    Haberleşmek üzere!

 2. Ezgi  /  28 Ekim 2012, 21:28 Reply

  Beğenmenize çok sevindik sevgili Altun:)

 3. esra  /  21 Nisan 2015, 17:30 Reply

  bunun sozleri warmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>